עצים מלאכותיים

ראשי / עצים מלאכותיים

תוספת צמחיה לחללים מעוצבים בבית ובמשרד מאפשרת למעצבים רבים להעניק לחלל את המראה הנכון  ומסייעת ליצירת האווירה המתאימה לסגנון העיצוב הנבחר. בעזרת צמחיה ניתן להשיג מראה כפרי, מחובר לטבע, מראה רענן, רגוע ונעים לעין ולרכך סגנונות עיצוב מודרניים בעלי מראה קריר ותעשייתי.

לעיתים, עומדת בפני המעצבים התלבטות בין צמחיה ועצים מלאכותיים לבין אלה הטבעיים. קשה להחליט מה מתאים יותר והיכן נכון למקם את הצמחייה. מצד אחד היתרון המרכזי של צמחיה טבעית הוא תרומתה לייצור חמצן בבית או בסביבת העבודה ומצד שני עומדים יתרונותיה של הצמחייה המלאכותית כאלמנטים עמידים לאורך זמן, כאלה שאינם דורשים תחזוקה מרובה ואינם יקרים.

מהם עצים מלאכותיים?

הטכנולוגיות החדשניות והחומרים המשמשים לייצור עצים שאינם טבעיים מעניקים להם מראה טבעי אשר נשמר לאורך זמן. בתהליך הייצור של עץ מלאכותי משתמשים בגזעי עץ ובשורשים טבעיים אשר עוברים תהליך חניטה מיוחד. העצים עוברים תהליך ייבוש ולאחר מכן החדרת חומרי חניטה המיועדים לשימור ומניעה של תהליכי רקבון ועובש. תהליך החניטה מסייע לשמר את המראה הטבעי של העץ ומגן עליו מפני חדירת מזיקים. התוצאה היא עצים הנראים לעין כטבעיים לחלוטין ומשתלבים היטב באפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

אוזן הפיל מלאכותי
אלוורה מלאכותית
עץ מלאכותי בונסאי
עץ מלאכותי דקל הוואי 160

מתי כדאי להציב עצים מלאכותיים?

סביבה עם מגבלות של תנאים טבעיים

עצים שאינם טבעיים אינם זקוקים לתנאים של אדמה, אור, צל, קרינת שמש ואקלים מיוחד. ניתן להציב כל סוג של עץ בכל מקום בו לא מתקיימים תנאים טבעיים. העצים תמיד ייראו רעננים ומרשימים, הם אינם נובלים ואינם סובלים מפגעי מזיקים. ניתן להציב עצים לא טבעיים במקומות אפלים, אליהם לא מגיע אור שמש טבעי ובמקומות בהם אין תנאים טבעיים, מתאימים לצמיחת עצים.

עיצוב חללים גדולים וגבוהים במיוחד

היכולת לייצר עצים ולהשתמש בדמיון כדי להשיג מראה לא שגרתי, מיוחד ובצבעים רצויים מאפשר אינספור אפשרויות לעיצוב. עצים שתופסים נפח רב ואינם טבעיים מתאימים לעיצוב חללים גדולים וגבוהים בעיקר לאזורי קבלה של בנייני מגורים, בנייני משרדים ובתי מלון. ניתן להציב את העצים ישירות על רצפת החלל כמדמים צמיחה מהקרקע או הצבה בעציצי ענק. עצים אלה יוצרים אפקט מרשים של אלגנטיות ויוקרה בעיני המתבונן.

עיצוב גינה במרפסת או על הגג

כאשר בדירה שלכם יש מרפסת או גג גדול, תוכלו להפוך אותה בעזרת עצים וצמחייה מלאכותיים לגינה מרהיבה בשילוב אדניות ועציצים. בעזרת צמחייה מלאכותית עם תאורה ליצירת אווירה תוכלו ליצור מתחם במראה טבעי שנעים לשבת בו בשעות הפנאי. העצים יסייעו לכם לשמור על הפרטיות ויסתירו אתכם מעיני זרים. יתרון נוסף, הוא שעצים שאינם טבעיים לא מושכים חרקים אשר מהווים מטרד, במיוחד בימי הקיץ.

חסכון במשאבים ותחזוקה

פעמים רבות, אחד השיקולים המשמעותיים, בעיקר בעולם העסקי הוא השיקול הכלכלי. עסקים רבים מעדיפים להשקיע באופן חד פעמי בעיצוב אשר משלב פרקטיות וחסכון בעלויות תחזוקה בהמשך. לעצים שאינם טבעיים יש יתרונות רבים בתחום החסכון בעלויות. אין צורך בידע ספציפי הדרוש לטיפול הנכון בהם, אין צורך בפעולות גינון כמו ניקוי פסולת, גיזום השקיה, דישון, טיפול במזיקים, ומחלות, החלפת אדמה ועוד. התחזוקה הנדרשת היחידה היא שמירה על הניקיון והעצים נשארים רעננים ונקיים לאורך זמן. כל אלה יחד, חוסכים במשאבי זמן וכסף עבור פעולות התחזוקה הנדרשות.

למה לבחור בנו?

  • עצים מלאכותיים באיכות הגבוהה ביותר.
  • אין פתרונות גנריים - אנחנו מתאימים את העצים והצמחים לחלל אותו הלקוח מבקש לעצב, תוך הפעלת מערך שיקולים.
  • זמני אספקת עצים מלאכותיים מהירים.
  • אנחנו עם נסיון רב ועשיר, תהיו בטוחים שהצמחים המלאכותיים שלנו, ובפרט העצים המלאכותיים, ישדרגו לכם את החלל.

אפשרויות העיצוב בעצים מלאכותיים הן מגוונות ויתרונות רבים בצידן. ניתן להציבם בכל מקום שתרצו, כיד הדמיון הטובה מבלי לדאוג לתחזוקה, לפגעי אקלים או למזיקים.