צמחיה מלאכותית ללובי

ראשי / צמחיה מלאכותית ללובי

רחבת הלובי היא הפנים של הבניין בו אתם גרים. כשם שכל אחד מכם – הדיירים, משקיע בארבעת הקירות הפרטיים, כך לכולכם יחד ישנו אינטרס ברור והוא להשקיע בחללים המשותפים. מדוע חשוב כל כך להשקיע בעיצוב וטיפוח רחבת הלובי? מסיבה פשוטה: מדובר על חלל מרכזי שאתם עוברים בו על בסיס יומי, לעתים גם כמה פעמים ביום. עם היציאה מהמעלית לקומת הכניסה ועם חזרתכם לבניין לאחר יום עבודה – תפגשו בלובי.

אז איך תוכלו גם אתם לטפח את הלובי שלכם? בין היתר באמצעות צמחיה מלאכותית ללובי.

היתרונות של צמחיה מלאכותית בלובי

צמחיה מלאכותית ללובי – לכל לובי

לא משנה אם הלובי שלכם מעוצב בקווים מודרנים, עם נגיעות של וינטאז'-רטרו או שהוא נטול כל עיצוב כעת: הצמחיה הירוקה מוסיפה חיים ואור לרחבה המשותפת לכל הדיירים. איכות החיים שלכם כדיירים בבניין מבוססת על המון דברים, בין היתר גם על מידת העיצוב של הלובי. הצמחיה המלאכותית היא קלאסיקה ורלוונטית לכל לובי ובכל בניין.

עיצוב לובי בתקציב נוח

כידוע, לכל בניין מגורים ישנו ועד – זה שאוסף את הכספים מכל הדיירים ומקבל החלטות בשם הדיירים. כיום, ישנן גם חברות אחזקה שמנהלות ומתחזקות את הבניין בעבור הדיירים, אך בשיתוף פעולה מלא מולם. לא אחת, הצעות לשדרג ולעצב את הלובי נתקעות, בין היתר בעקבות שיקולים תקציביים. עם זאת, בעת שאתם בוחרים ללכת על צמחיה מלאכותית לרחבת הלובי, אתם נהנים מכל העולמות:

 • נראות מרהיבה וססגונית שמאירה את הלובי
 • עיצוב וטיפוח בעלות נוחה מאד
 • השקעה חד פעמית, מבלי שישנן הוצאות עתידיות

התעסקות בצמחיה? לא במקרה הזה

אם אתם מגדלים צמחים במרפסת השמש שלכם, גם אתם יודעים עד כמה הם דורשים בתחזוקה. וכשאתם בוחרים בצמחייה מלאכותית? אתם נהנים מאפס התעסקות. המון פעמים צמחים טבעיים לא מחזירים את ההשקעה הכספית, בין היתר בעקבות טיפול לא נכון בהם. צמחיה מלאכותית לעומת זאת יכולה לשרת אתכם למשך שנים – זאת מבלי לחשוש האם תטפלו בה נכון, מה יקרה אם תשכחו להשקות אותה וכיוצא בזה.

ה-פתרון לשכנים שסובלים מאלרגיות

כל עוד מדובר על טיפוח רחבת הלובי, אתם צריכים להתחשב ברגישויות שונות שיש לדיירים. בבניין שבו מספר קומות ועשרות דירות, ישנה סבירות כי ישנו דייר שסובל מאלרגיה לפרחים או צמחים מסוימים. שהות ממושכת סביב האלרגן עלולה לגרום לתופעות לא נעימות, כך שהשקעה בצמחיה טבעית עוד עלולה להסתכם בחוסר נעימות אל מול אותו שכן. תוכלו גם אתם לחסוך מעצמכם את סימני השאלה – בחרו בצמחיה מלאכותית ללובי.

 

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

צמחיה מלאכותית וחיסכון כספי אדיר

אם אתם צריכים סיבה נוספת מדוע דווקא צמחיה מלאכותית לרחבת הלובי, הנה היא: כפי שאתם כבר מבינים, צמחיה טבעית מצריכה מכם להשקיע תשומת לב רבה בכל עציץ או אדנית. לעתים, על מנת שלא להתעסק בטיפול בצמחים, ועד הבית בוחר להסתייע בשירות של גנן שמטפח את הצמחים בלובי ומחוצה לו. במילים אחרות- אתם מכניסים את עצמכם למעגל הוצאות בלתי נגמר. מדוע?

 • איסוף כסף מהדיירים לטובת תשלום לגנן
 • תחזוק הצמחיה הטבעית מבוסס על מים – כך שגם חשבון המים תופח

וצמחיה מלאכותית? השקעה חד פעמית בלבד. ללא תחזוקה, ללא אנשי מקצוע וללא הוצאות בלתי צפויות!

צמחיה מלאכותית לסוגים שונים של לובי

לובי בניין מגורים משותף

אווירה של מלון אצלכם בבניין. צמחים מלאכותיים מעניקים אנרגיה נעימה ומרגיעה, יש שיאמרו יוקרתית לבניין המגורים שלכם. בהמתנה למעלית או סתם בחלל הכניסה.

לובי בניין משרדים

אנחנו מבלים במשרד שעות לא מעטות, ואנחנו רוצים לראות קצת ירוק בעיניים במהלך יום העבודה שלנו. צמחיה מלאכותית היא פתרון מצוין לסביבת עבודה נעימה ואפקטיבית.

בתי מלון

האורחים שלכם נמצאים בחופשה, תנו להם להרגיש ככה. צמחיה מלאכותית תשדרג משמעותית את לובי בית המלון ותעניק לו את היוקרה שאתם מחפשים בעיצוב החלל הפנימי.

מוסדות ציבוריים

ליצור אווירה מלאת נחת עבור המבקרים במוסד הציבורי: משרד ממשלתי, עירייה, בתי ספר, נקודות משטרה ועוד.

חדרי המתנה

להמתין בפנים ולהרגיש בחוץ. הצמחים המלאכותיים תורמים רבות להמתנה נעימה יותר, במיוחד אם היא ממושכת.

לובי של מרכז רפואי

צמחיה מלאכותית ללובי של מרפאה או בית חולים בעידן המודרני הכרחית ליצירת שלווה ותחושה טובה אצל המטופלים ומבקרי המרפאה.

אילו צמחים מלאכותיים כדאי לבחור ללובי שלנו?

התשובה היא - אין תשובה אחת. לכל בניין סגנון משלו, בין אם מבחינת אופי המבנה, הצבעים השולטים, גודלו והמיקום שבו נרצה להציב את הצמחייה המלאכותית. לצד כל אלה נצטרך לקחת בחשבון גם את הטעם האישי של הדיירים. אנחנו מנוסים היטב בהתאמה מושלמת של צמחים לכל סוג של לובי, כך שתוכלו לקבל את הטוב ביותר מהסביבה הירוקה שאנחנו יוצרים במרחב הפנימי של המבנה.

מה הזמנת צמחייה מלאכותית ללובי דורשת מאיתנו?

ראשית, לפני שנוכל להתאים עבור הלובי שלכם את הצמחיה המתאימה לו, נשמח שתשלחו לנו מעט תמונות של החלל כולו. לאחר מכן, כמובן בהתאמה למסגרת התקציב, אנחנו נציע לכם את האפשרויות שאנחנו רואים לנכון, במידת הצורך גם נגיע לראות את הלובי - הכל כדי שהתוצאה תהיה לא פחות ממדהימה.

איך מתבצעת תחזוקה לצמחיה בלובי?

התחזוקה של הצמחיה המלאכותית מינימלית ביותר. מראש נבחר למקם את הצמחים במקום נגיש ומוצל באופן יחסי (לעתים גם במקום שאינו מוצל). פעולות התחזוקה מצדכם לא דורשות יותר מניגוב קל של אבק אחת לתקופה לבחירתכם, ובמקרים מסוימים בהתאם לתנאי השטח גם בשיטות נוספות עליהן נשמח לפרט בהרחבה לכשיעלה הצורך.

למה לבחור בנו?

 • צמחיה מלאכותית ללובי היא אחת ההתמחויות החזקות שלנו.
 • נסיון עשיר בהתאמה והתקנה של עשרות חללי לובי מסוגים וגדלים שונים.
 • אנחנו אוהבים לבצע את העבודה מכל הלב, עם חיוך ובהגינות מקסימלית.
 • איכות החומר של הצמחיה שלנו היא מהגבוהות ביותר בענף, אנחנו לא מתפשרים בנושא איכות ועמידות של המוצרים.

מחיר צמחיה מלאכותית ללובי

מחיר של צמחיה מלאכותית עבור הלובי שלכם הוא פונקציה של כמות הצמחים הנדרשת, גדלים, סוגים ועוד. ניתן להתאים פתרונות כמעט לכל תקציב, ואנחנו כמובן נדאג תמיד לתת לכם הצעת מחיר מודולרית עם כמה וכמה אפשרויות מהן תוכלו לבחור את התכולה המתאימה לכם.

יתרונות של צמחיה מלאכותית ללובי

 • פתרון אידיאלי לשכנים הסובלים מאלרגיה לצמחים
 • אין הוצאות על גנן ועל צריכת מים
 • עמידות למזג האוויר – קר או חם
 • שדרוג עיצובי זול ונוח ללובי
 • תיאום ציפיות מלא – מה שאתם רואים, זה מה שיש

עם צמחייה מלאכותית אין הפתעות

כידוע, צמחים הם דבר חי, כך שהם נהנים מדינאמיות ומגיבים לאור, מים וכיוצא בזה. ולכן, כשאתם רוכשים צמחים טבעיים, אתם צריכים לקחת בחשבון כי אתם לא באמת יודעים איך ישתלב הצמח בלובי. הסיבה? הצמחים עוברים דרך קבע שינויים – הם גדלים, מתפתחים ולעתים גם נובלים.

 

עם צמחיה מלאכותית לעומת זאת, אתם רוכשים צמחיה עם נראות קבועה – כזו שלא משתנה או מגיבה לגירויים שונים. כך, אתם יכולים לעצב את הלובי שלכם על בסיס תכנון עיצובי מדויק! מאחר ומדובר על צמחים מלאכותים, באפשרותכם לעצב גם את מבואת הכניסה עם הצמחים, מבלי לחשוש מהשמש היוקדת או מטמפרטורות נמוכות.

טיפים לבחירה של צמחייה מלאכותית ללובי

 • לפני הכל – הגדירו תקציב. ככל שהתקציב שלכם יהיה גדול יותר, כך מנעד האפשרויות הופך רחב יותר. הגדרת התקציב ממקדת אתכם, וחוסכת לכם זמן רב בתהליך רכישת הצמחיה.
 • שנית, הגדירו סגנון עיצובי. כיום, ישנם המון סוגים של צמחיה מלאכותית: מהמייפל האדום ועד צמח הפיקוס. נסו להבין איזה טון עיצובי אתם רוצים להכניס ללובי: נראות קלאסית על בסיס עציצים ירוקים, צמחים עם נגיעות של צבעים וכיוצא בזה.
 • כדאי בהחלט לתכנן מראש היכן ימוקם כל צמח, זאת בכדי לבסס התכתבות הרמונית וזורמת בין כל הצמחים. במידה ויש לדיירי הבניין קבוצת ווצאפ, אף תוכלו לשלוח להם תמונות ולערוך משאל קצר אודות הצמחים המועדפים עליהם ביותר.
 • מאחר ומדובר על השקעה חד פעמית, השקיעו! זיכרו כי הצמחים עתידים לשרת אתכם לשנים, כך שההשקעה בהם ראויה. ישנם צמחים איכותיים ואסתטים יותר, לצד צמחים שקל מאד להבחין כי הם סינתטים.
 • חשוב מאד לקחת בחשבון את גודל הלובי ומספר הצמחים שתרצו לשלב. המטרה היא לשמור על אלגנטיות וטעם טוב, ולהימנע ממצב של גודש עיצובי.
 • במידה ואינכם מחשיבים עצמכם כבעלי חוש עיצובי, הסתייעו באיש מקצוע. תוכלו להתייעץ עם נציג השירות בחנות המוכרת לכם את הצמחיה.