צמחיה מלאכותית למרפסת

ראשי / צמחיה מלאכותית למרפסת

גם אתם נהנים ממרפסת שמש הצמודה לדירה שלכם? תוכלו ליהנות ממנה כעת אפילו יותר.  צמחיה מלאכותית במרפסת, משדרגת את הנראות שלה וגם את החוויה שלכם – עם טאץ' ירוק, חי וטבעי. מה נדרש מכם? להשקיע באופן חד פעמי ברכישת הצמחיה, להמתין להתקנה ו…זהו! עם צמחים מלאכותיים אתם יכולים להיפרד משירות של גננים, צריכת מים מופרזת וממזיקים בצמחים!

זמן רב הצמחיה המלאכותית סבלה מיחסי ציבור לא כל כך מחמיאים. היו אלו שסברו כי קל מאד לזהות צמח סינתטי, זאת בעקבות הפערים האדירים שבין נראות הטבעי והמלאכותי. כיום לעומת זאת, מדובר על אחד הפתרונות היעילים, המעוצבים והאסתטים ביותר שתוכלו לבקש. גלריות אמנות, מסעדות טרנדיות, בוטיקי אופנה, מתחמי אירועים ובנייני משרדים, בוחרים בצמחיה המלאכותית כפתרון האידיאלי.

צמחיה בנראות קבועה – ללא תלות במזג האוויר

החורף הישראלי יכול להקשות מאד על צמחים טבעיים, ואילו הקיץ בישראל יכול להקשות עוד יותר. צמחים טבעיים דורשים רמת תחזוקה גבוהה. אחרת? לא תהיה ברירה, אלא לפנות את הצמחים מהמרפסת ולהוביל אותם אל פח האשפה הקרוב. צמחים מלאכותים לעומת זאת, מבססים בעבורכם את תנאי התחזוק הפשוטים ביותר: אפס תחזוקה.

לא משנה מהו מזג האוויר, עד כמה סוער בחוץ וכמה ימים בשנה השמש מגיעה לבקר – המרפסת שלכם נהנית מנראות מוריקה, צבעונית ופורחת 365 ימים בשנה. הצמחים המלאכותיים אינם מושפעים מטמפרטורות נמוכות או גבוהות, אינם זקוקים למים בכדי לפרוח ובטח שלא לגנן שיטפח אותם. הקץ לצמחים שמצהיבים.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

צמחיה מלאכותית למרפסת

כשהשכנים כבר לא שיקול עבורכם – צמחיה מלאכותית

כל עוד אתם גרים בבניין מגורים משותף, אתם נדרשים להתחשב גם בשכנים שלכם. וכך, אולי גם אתם נדרשתם ע"י השכנים שלא לגדל צמחים טבעיים במרפסת בעקבות אלרגיה שיש לאחד מבני המשפחה. תרחיש שכיח נוסף: הרצון לעצב את המרפסת עם צמחים גולשים, שלא מעט שכנים מלינים כי הם מגיעים עד אליהם. לא חשוב מה היה עד כה, אלא חשוב מה יש עכשיו: צמחיה שלא מפריעה עוד לשכנים, בשליטה מלאה.

 

בכל הקשור לאלרגיות, הרי שאתם יכולים לשלול כל חשש. ומה באשר לצמחים גולשים? בשונה מצמחים טבעיים שיש לתחזק ולגזום אותם דרך קבע, הצמח המלאכותי נשאר בגודל קבוע. הצמחים המלאכותים לא רק תורמים לעיצוב המרפסת שלכם, אלא גם לשכנות טובה.

 

צמחיה שמתאימה את עצמה אליכם

החלטתם לשנות את הקו העיצובי במרפסת ולרכוש צמחים חדשים? בשונה מצמחים מסוימים המתאימים רק לבית או לגידול תחת כיפת השמיים, הצמחים המלאכותיים מאוד ורסטילים. תוכלו לעשות בהם שימוש בחדר העבודה, בסלון, בחדר השינה, בחדר הרחצה או אפילו בכניסה לדירה שלכם. הצמחים מסתגלים לכל סביבה – חיצונית או פנימית, ומשתלבים בצורה הרמונית בחלל המעוצב.

 

נוסעים לחו"ל? הצמחיה מחכה לכם

אם השקעתם בעבר בטיפוח המרפסת עם צמחים טבעיים, גם אתם לבטח יכולים להזדהות עם הסיטואציה הבאה: עם יציאה לחופשות – בארץ או בחו"ל, ברור לכם כי לצד כל הארגונים, עליכם לדאוג לדבר נוסף – חבר או בן משפחה שיגיעו להשקות את העציצים שלכם. אפשר לומר בזהירות כי גידול צמחים טבעיים הוא סוג של השתעבדות, אך אין זה כך עם צמחים סינטטים, ותוכלו לצאת לחופשה שלכם בראש שקט – הצמחים יקבלו אתכם בחזרה בדיוק כפי שעזבתם אותם.

 

עיצוב המרפסת עם צמחיה ביום אחד בלבד

בשונה מפתרונות טבעיים, הצמחיה המלאכותית מאפשרת לכם לעצב את המרפסת שלכם מעכשיו לעכשיו. הצמחיה המלאכותית מוצגת בפניכם כמוצר מוגמר – עם נראות קבועה ומבלי שהיא עלולה להשתנות (בתנאים המתאימים כמובן ותוך הקפדה על כמה עקרונות). עם צמחים טבעיים לעומת זאת, אתם המון פעמים קונים עציץ או צמח שצריך להשקות, לגדל ולטפח, כך שאתם יכולים רק לשער איך יראה התוצר הסופי.

צמחיה מלאכותית לכל מרפסת

מרפסת בקומה גבוהה

הדירה שלכם ממוקמת בקומה גבוהה? צמחייה מלאכותית למרפסת תגרום לכם להרגיש עוד יותר בגובה, עם סגנון.

מרפסת קרקע

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית.

מרפסת קדמית

מרפסת קדמית בבית פרטי היא מקום מצוין להצבת צמחים מלאכותיים מאחר ובדרך כלל יש הצללה טובה במהלך רוב שעות היממה.

דק תחת פרגולה

נכון, זו לא המרפסת הקלאסית, אבל בעידן הדק צמחיה מלאכותית יכולה להעניק אווירה טובה ולשפר את נראות הפרגולה או הדק.

מרפסת בית מלון

בבתי מלון רבים כבר הבינו שצמחיה מלאכותית במרפסת חדר האוכל או אפילו בחדרי האירוע תורמת רבות לאווירה הנעימה.

יצירת פרטיות וחציצה

מרפסות השכנים משקיפות על המרפסת שלכם ואתם רוצים ליצור איזשהו בידוד ויזואלי? צמחיה מלאכותית יכולה להתאים מאוד ליצירת פרטיות.

האם כל צמח מלאכותי מתאים למרפסת?

בהחלט לא. יש להתייעץ עם אנשי המקצוע כדי לבחור חומרים שיוכלו להתמודד עם תנאי מזג האוויר / טמפרטורה / אור שקיימים במרפסת שלכם. בחירת החומרים וגדלי הצמחים מאוד חשובה, שכן ייעודה המקורי של צמחיה מלאכותית אינו לשהות תחת השמש, ולכן במקרה של מרפסות חובה לוודא שהתאמנו את הפתרון לסיטואציה.

איך צריך לתחזק את הצמחיה המלאכותית שמציבים במרפסת?

ניגוב קל בעזרת מטלית לחה אחת לתקופה כדי להסיר שכבות אבק - זו הפעולה המרכזית שב90% אחוז מהמקרים תדרשו לבצע מפעם לפעם. כמובן, גם כאן, יש להתייעץ עם אנשי המקצוע כדי לבחון אפשרויות לפעולות נוספות נדרשות בהתאם לתנאי השטח ולמצב הצמחיה במרפסת.

כמה זמן צריכה להחזיק הצמחיה המלאכותית למרפסת?

גם לשאלה הזו התשובה היא - תלוי. כתלות בחומרים שנבחרו ובמיקום הצבת הצמחייה המלאכותית כך אורך חייה ישתנה. צמחיה איכותית מחומרים טובים שמוצבת באיזור מוצל יכולה להחזיק גם 5-7 שנים, בעוד שצמחיה לא איכותית או בתנאי שמש לא קלים יכולה להחזיק 1-2 שנים. מובן שנשמח לייעץ ולשקף לכם מה ההשלכות של הבחירות שנעשה ביחד בתהליך עיצוב המרפסת שלכם.

למה לבחור בנו?

  • אנחנו יודעים להתאים צמחיה מלאכותית למרפסת שלך בצורה מושלמת.
  • אנחנו לא מתפשרים על איכות החומר והמוצר.
  • אנחנו עתירי ניסיון בתכנון והתקנת צמחיה מלאכותית למרפסות ממגוון סוגים וגדלים.
  • אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים מכל הלב, עם חיוך והגינות מלאה.

מחיר צמחיה מלאכותית למרפסת

המרפסת עבור רבים היא הפינה הרגועה אליה הם בורחים עם כוס הקפה או העיתון. מחיר צמחייה מלאכותית עבור מרפסת הוא לגמרי תלוי סיטואציה ודרישות. המחיר יכול להיות כמה מאות שקלים עבור מרפסת קטנה, ויכול להגיע גם לאלפי שקלים ויותר. כמובן שאנחנו נספק לכם הצעת מחיר מרובת אפשרויות וביחד איתכם נחשוב ונחליט מה נכון עבור המרפסת שאתם כל כך אוהבים.