השכרת צמחיה מלאכותית – לשדרג כל אירוע

השכרת צמחיה מלאכותית

מזל טוב, אתם מתחתנים! או שאולי חוגגים בר-מצווה לקטן? לא, אתם מארחים כנס מקצועי בחברה החדשה שלכם. או בעצם מפגש חברים אינטימי שאתם רוצים להפוך לחגיגי ומרגש יותר? הנקודה היא: לא משנה איזה אירוע אתם עורכים, אתם רוצים להשרות את האווירה הנכונה, להרשים את האורחים שלכם ולוודא שכולם נינוחים ונהנים.

פתרון שתמיד מתאים לעיצוב האירוע הוא הוספת אלמנטים של צמחיה. שילוב של פרחים, עצים, דשא סינטטי או עציצים יכול להוסיף תחושה טבעית וביתית יותר. בבחירת הצמחים והפרחים המתאימים אפשר ליצור אווירה אלגנטית או דווקא אקזוטית. למעשה, עם המעצב הנכון ועם קצת דימיון – אין סגנון או אווירה שלא תשתדרג מיידית בעזרת עיצוב משולב צמחיה.

 

המחיר הנכון בשבילכם

בניגוד לעיצוב בשטח הפרטי או העסקי שלכם – בבית, במשרד או בסטודיו – עיצוב של אירוע מיועד לערב או יום בודדים. אתם משקיעים בהם כל כך הרבה זמן ומחשבה כדי שהכל יהיה מושלם ברגע הנכון, וכמה שעות לאחר מכן האירוע מסתיים. לקוחות רבים נרתעים משימוש בצמחיה מתוך מחשבה שההשקעה הכלכלית גדולה מדי, אבל השכרת צמחיה מלאכותית היא פתרון מושלם לאירועים. כך תוכלו ליהנות ממבחר גדול במיוחד של צמחיה לעיצוב, ולקבל אותה רק למשך היום או הערב המיועדים.

 

למה עדיף צמחיה מלאכותית

יש אנשים שנוטים לחשוב שעיצוב חייב להשתמש בצמחים טבעיים בלבד. זו טענה שאולי היתה בה אמת מסוימת בעבר, אולם כיום טכנולוגיית הייצור של צמחיה מלאכותית היא מתקדמת ומשוכללת הרבה יותר. צמחים מלאכותיים יכולים להיראות טבעיים לגמרי ואפילו במגע קשה לפעמים להבחין בהבדל. בנוסף, צמחים מלאכותיים הם לא רק "טובים כמו" אחיהם הטבעיים, אלא יש להם כמה וכמה יתרונות בולטים על פניהם.

  • נמצאים תמיד בשיאם. העלים רעננים וירוקים, הפרחים זקופים וגאים. עיצוב לאירוע יכול לכלול כמות גדולה של צמחיה, ורק בעזרת שימוש בצמחים מלאכותיים תוכלו להיות בטוחים שכל אחד ואחד מהצמחים שלכם במצב טוב ולא סובל מכתמי התייבשות, נזקי גיל או מזיקים.
  • השכרת צמחיה מלאכותית פותחת בפניכם מבחר עצום ומגוון הרבה יותר של צמחים לעבוד איתם. לא תהיו תלויים במבחר הצמחים שאופייניים לכל עונה בשנה, או בצורך של כל צמח באור או השקיה מסוימים.
  • עמידים לכל מזג אוויר: קר, חם, או יבש. הדבר משמעותי במיוחד כאשר מדובר בסידורי פרחים או אפילו זרי כלה, שנדרשים לפעמים לעמוד שעות רבות בחום הישראלי, ועלולים להיראות עייפים מהר מאוד.
  • לא תצטרכו להתמודד עם חרקים, מזיקים ושאר יצורים מעופפים או מקפצים שיימשכו לצמחים, לפרחים ולמי ההשקיה שלכם.
  • עם צמחיה מלאכותית לא תצטרכו לדאוג לגבי תגובות אלרגיות שעלולות להתפתח אצל האורחים שלכם, במיוחד כאשר מדובר באירוע גדול ובו בלתי אפשרי לברר עם כל אורח באופן אישי האם יש לו רגישויות לצמחים מסויימים.

 

מגוון אלמנטים של עיצוב

הצמחיה יכולה להגיע במבחר סוגים וסגנונות. יש ששוכרים פרחים כדי ליצור סידורי פרחים אלגנטיים למרכזי השולחנות, או אפילו משלבים פרחים סינטטיים בזר של כלה. מלבד צמחיה פורחת, ניתן להשיג גם צמחים נשפכים, סוקולנטים, או עצים גדולים או קטנים. 

ניתן להשתמש בצמחיה לקישוט במת אירוע, לשדרג את שולחן קבלת הפנים, לפזר בשטח האירוע במקבצים ירוקים ורעננים, ליצור שביל פורח לחופה או אפילו להוסיף נגיעה של אלגנטיות ורעננות לעיצוב החופה עצמה. אירועים רבים גם משתמשים בצמחיה כדי ליצור מחיצות להפרדה טבעית או למטרות הפרדה אצל הקהל הדתי, בלי לפגוע בתחושה הקלילה והנעימה של העיצוב הכללי.

את הצמחים אפשר לתלות ישירות מהתקרה או הקירות, או להציב בתוך כדים ושאר כלים מעוצבים בכל מיני צורות ומינים. מאחר והצמחיה מלאכותית, לא תהיו מוגבלים משיקולים של השקיה או אקלים ותוכלו להציב אותם בצורה אנכית, אופקית, או כיד הדימיון הטובה.

אלמנט שימושי נוסף הוא פריסה של דשא סינטטי, שמוסיף אווירה טבעית וביתית לאירוע ומשמש פתרון מצוין להצנעה או התמודדות עם קרקע בעייתית של חול, עפר וכו'.

 

שימו עין על האיכות

השכרת צמחיה מלאכותית היא הפתרון הכלכלי והמקורי לעיצוב כל אירוע. איכות החומרים והמוצרים שתשכרו הם שיקבעו עד כמה העיצוב יהיה מוצלח, זורם ואלגנטי. השקיעו במחקר שוק יסודי לפני שתחליטו על עיצוב לאירוע שלכם, ותלכו רק עם ספק או מעצב שיש לכם איתו כימיה טובה והבנה הדדית של האווירה שאתם מנסים ליצור.